تولید رنگ زینک ریچ اپوکسی

تولید رنگ زینک ریچ اپوکسی

تولیدکننده رنگ زینک ریچ اپوکسی

تولید رنگ زینک ریچ اپوکسی برای رنگ آمیزی سطوح خارجی و سازه های فلزی ،پالایشگاه ها، نیروگاه ها، مخازن و لوله ها، پتروشیمی ها و اکثر مکان های صنعتی و دریایی مورد استفاده قرار میگیرد. زینک ریچ اپوکسی برای پوشش از خوردگی و محافظت از سطح فلزات استفاده می گردد. این رنگ یک فراورده آلی از خانواده ی پوشش روغنی از روی هستند که کار اصلی آن محافظت از خوردگی آهن و فلزات میباشد که به عنوان روکش مستقل بکار می رود.

آستر آلکیدی زینک فسفات

این محصول یک آستر محافظ بر پایه رزین آلکید بلند روغن و پیگمنت ضد خوردگی زینک فسفات می باشد. وجود پیگمنت ضد خوردگی در ترکیب این محصول آن را برای استفاده و حفاظت از سازه های فلزی در محیط های نیمه صنعتی مساعد می نماید. آستر آلکیدی زینک فسفات شیمی لوکس دارای خواص فیزیکی و مکانیکی خوب، چسبندگی بسیار خوب، دوام و مقاومت جوی مناسب می باشد.

خواص و جنبه های ویژه:

مقاومت مناسب نسبت به عوامل خورنده، چسبندگی بسیار خوب، انعطاف پذیری بسیار خوب، خواص فیزیکی و مکانیکی خوب، سختی و انعطاف‌پذیری خوب، راحتی کاربرد، قابلیت استفاده با انواع تجهیزات اعمال رنگ

موارد کاربرد:
این آستر برای پوشش سازه های فلزی مورد مصرف در لوازم اداری، ماشین آلات صنعتی و اداری، اسکلت های فلزی، درب و پنجره و سازه های ساختمانی، سازه و تجهیزات فلزی در محیط های نیمه صنعتی و… استفاده می شود. آستر آلکیدی زینک فسفات شیمی لوکس برای استفاده در سازه های نو بشکل یک پوشش تنها و یا چند لایه و یا آستر کارگاهی جائیکه حفاظت خوب مورد درخواست است، استفاده می گردد.

زینک اتیل سیلیکات

یک آستری پایه معدنی غنی از پودر روی می باشد که جهت پوشش سطوحی که در معرض آب و مواد شیمیایی می باشند ،‌کاربرد فراوان دارد . این آستری ۳۰ دقیقه پس از اعمال رنگ در برابر آب مقاومت بالایی داشته و حدود ۲ ساعت پس از اعمال رنگ پوششی محکم و مقاوم ایجاد می کند و به دلیل درصد بالای پودر روی در این آستری باعث حفاظت کاتدی بر روی سطوح فولادی می شود . این آستری دارای مقاومت حرارتی تا C ۴۰۰ می باشد و به همین دلیل در سیستم های مقاوم حرارتی به عنوان آستری رنگ رویه سیلیکونی نیز استفاده می گردد . ضمناً این آستری را می توان با رنگ های اپوکسی ،‌کلرو کائوچو ، وینیل و الکیدی نیز پوشش داد . پوشش اتیل سیلیکات مقاومت بسیار خوبی در برابر تغییرات جوی ، اشعه ماوراء بنفش و محصولات نفت خام دارد.
این آستری به دلیل مقاومت در برابر خوردگی در سطوح بیرونی تانکر ها ، مخازن ذخیره سوخت ، پلها ،‌بدنه وسایل تأسیسات دریایی ، تانکر ها ،‌حلالها و عرشه کشتی ها و راکتور های آبی و هسته ای استفاده می شود .

آستر زینک ریچ اپوکسی پلی آمید

کد محصول : PEC-1350

معرفی محصول :
این محصول برپایه رزین اپوکسی و هادرنر پلی آمید بوده و حاوی پودر روی به عنوان پیگمنت ضد خوردگی می باشد. این آستر در شرایط خورنده شدید محیطی از طریق مکانسیم حفاظت کاتدی از سطح فلز محافظت می نماید. در فیلم خشک این محصول بالای ۶۰ درصد پودر روی می باشد.

عنوان مصرف :
به عنوان لایه آستر ضد خوردگی مناسب در سیستم های رنگی در محیطهای صنعتی بسیار خورنده نظیر پالایشگاه ها نیروگاه ها ، تاسیسات نفت، گاز و پتروشیمی اسکله ها خطوط لوله مخازن و نیمه صنعتی و شهری و … کاربرد فراوان دارد.

خواص شیمیایی و فیزیکی :

پایه رزینی : اپوکسی پلی آمید
تعداد اجزاء: دو جزیی
فام : طوسی
براقیت : مات
مکانیسم خشک شدن : انجام واکنش شیمیایی
زمان انبارداری : یک سال
تینر مصرفی : EPC THINN 800
عمر مجاز دو جزء پس از اختلاط : 8-6 ساعت
مکانیزم سخت شدن : انجام واکنش شیمیایی

مکانیزم سخت شدن : مدت زمان خشک شدن در درجه ۲۵ سانتیگراد با استاندارد ASTM-D1640
1خشک سطحی 1 ساعت
2خشک عملی 8-6 ساعت
3خشک کامل یک هفته
4حداقل زمان لازم جهت اعمال لایه بعد : 12 ساعت
5حداکثر زمان مجاز اعمال لایه بعد : 2 روز

شرکت رنگ اکسیر پرتو الوان

شرکت رنگ اکسیر پرتو الوان در زمینه تولید انواع رنگ و آستر زینک ریچ فعال می باشد.
مشاوره فنی،نظارت بر سیستم رنگپاشی و ارائه فرمولاسیون رنگ از جمله فعالیت های جانبی این شرکت می باشد.

پرایمر زینک ریچ اپوکسی بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمیدی فرموله شده است که مقاومت بسیار خوبی در برابر آب، شرایط جوی و سایش داشته و به عنوان اولین لایه بر روی سطوح فلزی به کار رفته و آنها را در مقابل خوردگی به خوبی محافظت می نماید. این رنگ یکی از کارآمدترین پرایمرهای شناخته شده می باشد و در صورت آسیب دیدن فیلم رنگ، پودر روی موجود در رنگ حفاظت کاتدی ایجاد کرده و از گسترش خوردگی و خرابی جلوگیری می نماید.
پرایمر زینک ریچ با هدف حفاظت کاتدیک و جلوگیری از بروز خوردگی بر روی سطوح خارجی مخازن، لوله های انتقال، پالایشگاه های نفت، قسمت های مختلف کشتی و سکو ها اجرا می شود .

محصولات تولیدی:
⁩رنگ آلکیدی(زینک فسفات،زینک کرومات)
⁩⁩⁦استر ضد خوردگی
⁩⁩⁩رنگ اپوکسی
پرایمر زنک ریچ

مزایای محصولات ما:

⁦⁩آنتی یووی(محافظت در برابر اشعه خورشید)
⁩ضد خوردگی(وجود پیگمنت های ضد خوردگی)
⁩پوشش عملی بالاتر از حد استاندارد
⁩چسبندگی 5B
⁩پوشش مقاوم
⁩دوستدار طبیعت

کاهش هزینه در ازای کاهش مصرف
ارسال فوری
کیفیت فوق العاده و تضمینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست