فروش عمده رنگ

فروش عمده رنگ

فروشنده عمده رنگ

فروش عمده رنگ از مسائلی است که قبل از اقدام به آن لازم است. تا اطلاعات کافی درباره آن کسب شود. رنگ صنعتی از جمله رنگ‌هایی است که بسیار پر کاربرد است. و نقش زیادی را در ارتقای کارکرد وسایل دارد. و به همین جهت مهم است که از نوع این رنگ‌ها، برند آن‌ها و… آگاهی داشته باشید تا قبل از اینکه حجم بالایی از رنگ را سفارش بزنید. از انتخاب درست آن اطمینان کافی را کسب کرده باشید. در ادامه مطلب درباره انواع رنگ‌های صنعتی، مزایا و قیمت آن‌ها می‌خوانیم.

انواع رنگ صنعتی

تقسیم بندی رنگ‌های صنعتی در چند گروه، تحت تاثیر پارامترهایی است. پارامتر اول دسته بندی بر اساس کاربردی بودن آن‌ها است. معمولا رنگ‌های صنعتی بر اساس این مورد به دو گروه رنگ‌های صنعتی کاربردی در صنعت ساخت خودرو و چوب، تقسیم می‌شوند. پارامتر دوم توجه به مواد و متریال به کاربرده در رنگ‌ها است. رنگ‌ها با توجه به متریال تولید شده در دسته بندی رنگ‌های پودری، پلی استر و اپوکسی جای می‌گیرند. گروهی دیگر از رنگ‌های صنعتی عبارتند از:
پلی یورتان
ترموپلاست
ضد حرارت
آلکیدی
و‌‌…

مزایا رنگ صنعتی

رنگ‌های صنعتی از کاربردی‌ترین رنگ‌های موجود در بازار هستند. که به همین علت متقاضیان زیادی دارند و از فروش بالایی برخوردار هستند. برخی از مزایا این رنگ‌ها را با هم بررسی می‌کنیم.
استفاده در خودروسازی
رنگ‌های صنعتی در رنگ آمیزی قسمت‌های مختلف اتومبیل کاربرد دارند. این رنگ‌ها علاوه بر اینکه ظاهر قسمت رنگ پریده خودرو را ارتقا می‌بخشند، در بالا بردن استحکام آن هم نقش دارند. کاربرد دیگر آن‌ها هم جلوگیری از خط خوردگی ماشین است و همچنین در فصول گرم سال که تابش نور خورشید به بالاترین درجه خود می‌رسد، در برابر آن از خودرو دفاع می‌کند.

استفاده در ساخت قطعات زیر دریایی

رنگ‌های صنعتی از نوع اپوکسی در ساخت قطعات زیر دریایی کاربرد دارند. زیرا قطعات را در برابر حرارت بالا دچار مشکل نمی‌کنند. منظور از حرارت بالا حداکثر دمای ۱۴۰۰ فارنهایت است که وسیله مدنظر را از هر آسیبی حفظ می‌کند. مورد دوم از کاربرد این رنگ‌ها ایجاد یک پوشش است. رنگ‌های صنعتی با پوشش ضخیمی که روی وسایل ایجاد می‌کنند از خوردگی آن‌ها جلوگیری کرده و مقاومت آن‌ها را افزایش می‌دهند.

استفاده در ساخت پل‌ها

در تمامی موارد ساخت و ساز از جمله پل سازی، رنگ‌های صنعتی نقش دارند. پل‌ها باید استحکام بالایی داشته باشند؛ بنابراین فولاد‌ها بهترین پیشنهاد برای ساختن پل هستند که با یک لایه ضخیم از رنگ صنعتی به محکم ترین سطح خود می‌رسند؛ همچنین این رنگ‌ها، پل را از خرابی تحت تاثیر شرایط محیطی و… رهایی می‌بخشد.

قیمت عرضه رنگ صنعتی عمده

رنگ‌های صنعتی با توجه به برخی عوامل، به شکل‌های متفاوتی قیمت گذاری می‌شوند. چند مورد از این عوامل را برای شما بیان می‌کنیم.
1.مورد اولی که باید به آن پرداخت این است که آن را برای آستر لازم دارید یا رنگ اصلی.
2.مورد دوم نوع رنگ است؛ به عنوان مثال رنگ مصرفی در ظروف قیمت بالاتری دارد.
3.سومین عامل کیفیت است. هر چه رنگ از پوشش بالاتری برخوردار باشد، قیمت آن افزایش بیشتری پیدا می‌کند.
4.مورد آخر هم حجم خرید است. اگر حجم خرید شما بالا باشد فروش عمده حساب می‌شود و قیمت آن کاهش می‌یابد.
خرید عمده رنگ‌های صنعتی
می‌توانید برای خرید عمده رنگ‌های صنعتی مورد نیاز خود با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.تا باکیفیت ترین رنگ‌ها، با قیمتی مقرون به صرفه، وابسته به نیازتان، به شما پیشنهاد شود.

کلام آخر

در طول متن با رنگ‌های صنعتی و مزایای کاربردی آن‌ها آشنا شدیم. رنگ‌های صنعتی به علت کاربرد‌های حداکثری خود و قابلیت استفاده در بیشتر زمینه‌ها نقش مهمی دارند. به طور کلی قیمت رنگ‌های صنعتی نوسانات شدیدی دارد و بهتر است .به صورت فروش عمده از فروشگاه‌های معتبر دارای تاییدیه‌های آزمایشگاهی خریداری شود .تا صرفه اقتصادی بیشتری برای شما داشته باشد. و نمونه مرغوبی از آن تهیه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست