فروش رنگ دریایی

فروش رنگ دریایی

رنگ دریایی

معمولا رنگ دریایی از زیباترین رنگ‌ها است که با آرامش روح و روان انسان هم سر وکار دارد. ضمن اینکه زیبایی و انرژی خاصی هم به محیط اطراف خود می‌دهد؛ بنابراین رنگ دریایی را می‌توان رنگ حیات تلقی کرد که بر زندگی موجودات زمین و دریا تاثیر فراوانی دارد و نقش مهمی در تجهیزات دریایی برعهده دارد.

رنگ دریایی چیست؟

همان‌طور که از نام رنگ دریایی برمی‌آید بیشتر برای تجهیزات دریایی کاربرد دارد. هدف از آن ایجاد زیبایی و محافظت از سازه‌‌ها و تجهیزات فلزی است که در داخل آب دریا قرار دارند، چون این فلزات در مقابل رطوبت دریا و نور حساسیت بالایی دارد و واکنش نشان می‌دهد.

کاربرد رنگ دریایی

رنگ دریایی برای پوشاندن روی فلزاتی که در مقابل نور و رطوبت قرار دارد بیشتر استفاده می‌شود تا بتواند از این سازه‌ها محافظت نماید؛ چون این سازه‌ها در مقابل رطوبت دریا سریع دچار خوردگی و آسیب می‌شوند اما استفاده از رنگ دریایی حجم این آسیب را کمتر می‌کند.

این رنگ‌ها مقاومت خاصی در برابر آسیب‌های ناشی از دریا در مناطق هم جوار با دریا دارند و مانع فرسودگی فلزات می‌شود؛ بنابراین این رنگ‌ها بیشتر در تجهیزات دریایی مثل کشتی‌‍‌ها، قایق‌‌ها وسکوهای استخراج نفت در میان دریا، اسکله‌ها و فانوس‌های دریایی استفاده می‌شود؛ چون این تجهیزات تا 90 درصد در میان آب قرار دارند و در دراز مدت فرسوده می‌‌شود. به خصوص که قدرت فرسایش آب دریا بسیار بالا هست؛ اما رنگ دریایی با ویژگی خاصی تولید می‌شود تا هم در مقابل این فرسایش مقاوم باشد و هم از این تجهیزات فلزی محافظت نماید.

رنگ دریایی مناسب‌ترین رنگ برای رنگ‌آمیزی سازه‌های دریایی است. این سازه‌ها ممکن است قایق‌هایی از جنس چوب، فلز یا فایبر گلاس باشند. رنگ‌های دریایی باعث افزایش عمر این سازه‌ها شده و هزینه ترمیم و بازسازی را کاهش می دهند. بنابراین این رنگ‌ها در جهت حفاظت از صنایع کشتیرانی و نفت بسیارکاربرد دارد.

مزایای رنگ دریایی

رنگ‌های دریایی دارای مزایای بی‌شماری برای تجهیزات فلزی درون دریا و مناطق برخوردار از دریا است که به چند نمونه اشاره می‌کنیم:

1- این رنگ‌ها در مقابل سایش و خورندگی دریا بسیار مقاوم هستند؛ همچنین در برابر آسیب شیمیایی از تجهیزات محافظت کرده و به استحکام و زیبایی سازه‌‌های فلزی درون دریا کمک می کند.

2- مانع چسبیدن خزه‌ها به بدنه فلزات به خصوص کشتی‌ها می شود. و در برابر جو نامناسب دریایی به مقاومت محیطی کمک می‌کند. این رنگ‌ها با مکانیزم خود مانع رشد خزه‌ها و مرجان روی بدنه کشتی شده و به این وسیله نقش مهمی در کاهش سوخت تجهیزات دریایی دارند. بنابراین یکی از مهمترین مزایای رنگ‌های دریایی جلوگیری از رشد خزه روی بدنه تجهیزات فلزی کشتی‌ها است.

انواع رنگ دریایی

رنگ دریایی با پوشش ضد خزه:
در ترکیب ساخت این رنگ، رزین طبیعی و خزه‌کش مصرف می‌شود که در کاهش سوخت بسیار تاثیر دارد.

رنگ دریایی با پوشش خزه جدا:
این رنگ‌ها به گونه‌ای طراحی و تولید می‌شوند که گیاهان دریایی نتوانند به سطح کشتی‌ها بچسبند و خاصیت آب‌گریزی دارند.

رنگ دریایی با پوشش ضدخوردگی:
آب دریا خورندگی زیادی در فلزات دارد؛ اما رنگ دریایی مانع این خورندگی می‌شود و فلزات را مقاوم می‌کند.

رنگ دریایی با پوشش خود صیقل:
استفاده از این رنگ باعث از بین رفتن خزه ها و تمیز بودن سطح کشتی می شود. چرا که این رنگ‌ها به سرعت در تماس با آب فعال شده و از بدنه فلزی مراقبت می‌‌کند.

بهترین مراکز خرید رنگ دریایی

کیفیت و اعتماد هیچ‌گاه اتفاقی به‌وجود نمی‌آید. همان‌طور که آب دریا و خزه‌ها می‌تواند فرسایش تجهیزات دریایی را به دنبال داشته باشد. استفاده از رنگ دریایی بی‌ کیفیت باعث آسیب به محیط زیست دریا شده و تخریب آن را به دنبال دارد. و باعث نابودی دیگر موجودات درون آب دریا می‌شود. استفاده از یک رنگ با کیفیت نقش مهمی در حفاظت از موجودات دریایی و تجهیرات فلزی قابل استفاده در دریا دارد.

مجموعه ما با سال‌ها مشاوره موفق در این زمینه می‌تواند شما را در خرید اینترنتی یک رنگ دریایی با کیفیت جهت حفظ تجهیزات و محیط زیست دریا راهنمایی کند؛ بنابراین مجموعه ما را به خاطر بسپارید و خرید آسان و با کیفیتی را با مجموعه ما تجربه کنید.

سخن پایانی

هیچ چیزی به اندازه وقت و زمان با ارزش نیست. اگر شما هم به دنبال صرفه‌جویی در زمان خود هستید با یک خرید اینترنتی آسان، با کیفیت و قیمت مناسب می‌توانید به زمان خود ارزش بیشتری بدهید. مجموعه خرید آنلاین ما با سال‌ها تجربه در کنار شماست. تا بتوانید یک خرید ایمن و راحت را تجربه نمایید. بنابراین با خرید آنلاین از مجموعه ما از مزایای مختلف آن بهره‌مند شوید.

کارخانه اکسیر پرتو الوان مرکز فروش انواع رنگ دریایی
فروش رنگ های دریایی با بهترین قیمت
تولید و فروش کلیه رنگ های ساحلی و دریایی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست