رنگ نیمه براق اکریلیک داخل ساختمان

کد محصول: PEC-900

دریافت فایل:

TDS MSDS MSDS

پایه رزین
تعداد اجزا رنگ
مکانیزم خشک شدن
میزان مواد جامد
اکریلیک
تک جزیی

معرفی محصول :

این محصول یک رنگ امولسیونی پایه آب بر پایه رزین های اکریلیک بوده وبرای استفاده روی سطوح صاف یا دارای بافت در فضاهای داخلی ساختمان می باشد . از ویژگی های این محصول سازگاری با محیط زیست ، قدرت پوشش بسیار خوب ، خاصیت ارتجایی و الاستیکی بالا ، قابلیت تراوایی و تنفس سطح زیرین ، صد درصد قابل شستشو و خاصیت آنتی استاتیکی بوده و فاقد حلال ( تینر ) و بوی نامطبوع می باشد .

روش آماده سازی سطح :

قبل از شروع رنگ آمیزی باید سطوح مورد نظر از هر گونه نظیر شوره ، خزه ، کپک و مانند آن کاملا پاک شود . بسته به روش اعمال ، باید قبل از استفاده مقدار متناسبی آب تمیز به رنگ اضافه و به آرامی مخلوط نمود تا کاملا یکنواخت گردد. معمولا برای اعمال با غلتک 15-20 درصد و برای اعمال با قلم مو 25-۲۰ درصد آب کافی است  .

روش اعمال :

رنگ را با توجه به نوع روش اعمال یا آب مخلوط و همگن نمایید . در دمای C° 20  و رطوبت ٪ ۶۵ ، خشک شدن سطحی و قابلیت اجرای دست دوم بعد از 4-6 ساعت می باشد و دمای کمتر یا رطوبت بالاتر، زمان خشک شدن را طولانی خواهد نمود . توصیه می شود حداقل تا ۳ روز بعد از رنگ آمیزی از شتسشوی سطح خودداری شود و از وارد آمدن ضربه به آن جلوگیری گردد. دمای مناسب محیط برای اعمال ۳۵۰ -۱۰ درجه سانتی گراد می باشد .

موارد مصرف

این محصول به عنوان رنگ رویه در رنگ آمیزی داخلی ساختمان استفاده می گردد .

آستر پیشنهادی

دستورالعمل ها و راهنماهای فنی

نام و کد دستورالعمل ها و راهنماهای فنی
TP-9101-18 – آماده سازی سطح رنگ در صورت انقضاء مدت زمان رنگ آمیزی مجدد

رعایت فاصله زمانی رنگ آمیزی بین لایه ها (Recoating Interval) به ویـژه در پوشــش های تـغـییر پذیر
(Convertible Coatings) که فرآیند خشک شدن آنها با تغییر ساختار شیمیایی انجام می شود از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد و موجب پیوند و چسبندگی کامل بین لایه ها خواهد شد. در صورتی که به دلایل مختلف این زمان منقضی شود، با رعایت دستورالعمل TP-9101-18 سعی خواهد شد تا حد امکان از بروز عوارض احتمالی ناشی از انقضاء مدت زمان رنگ آمیزی مجدد پیشگیری شود.

TP-9102-18 – تعمیر و لکه گیری پوشش های حفاظتی
پس از نصب قطعات و تجهیزات رنگ آمیزی شده که در اثر حمل و نقل به فیلم رنگ آنها آسیب وارد شده است، عملیات تعمیر و لکه گیری پوششهای حفاظتی (Repair and Touch-up Coating) قبل از قرار گرفتن در سرویس و راه اندازی ضروری می باشد.در این دستورالعمل، این عملیات به 3 بخش عمده (بازرسی، ارزیابی آسیب های احتمالی، عملیات ترمیم پوشش) و با رعایت دستورالعمل TP-9102-18 سعی خواهد شد آسیب های وارد شده را رفع نمود و تا حد امکان از بروز عوارض احتمالی ناشی از این موارد جلوگیری شود.
TG-9902-18 – راهنمای روش آماده سازی سطح
این راهنما جهت آشنایی با روش ها و همچنین استاندارد های رایج آماده سازی سطح تنظیم و آماده گردیده.
TG-9902-18 – راهنمای روش آماده سازی سطح
این راهنما جهت آشنایی با روش ها و همچنین استاندارد های رایج آماده سازی سطح تنظیم و آماده گردیده.
TG-9904-18 – راهنمای اجرای پوشش – سیستم های پاشش
این فایل جهت راهنمایی و مشخص نمودن تنظیمات رایج برای سیستم های پاشش تنظیم شده.
TG-9905-18 – راهنمای اجرای پوشش – ضخامت فیلم
این جدول به عنوان یک فایل مرجع جهت مقایسه رابطه بین ضخامت فیلم خشک و تر رنگ بر اساس درصد جامد رنگ تنظیم شده است.
فهرست